Dla WOŚP – przekazujemy na licytację fotografię Moniki Pyrek wykonaną przez Adama Nurkiewicza

Autor: Nasze Imaginarium • czwartek 27 stycznia, 2022

Monika Pyrek

Gratka dla miłośników i miłośniczek fotografii sportowej – dwa wielkie nazwiska w jednym 🙂 Fotografia Moniki Pyrek wykonana podczas eliminacji do konkursu głównego w skoku o tyczce kobiet podczas Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce w Osace w Japonii w 2007 roku. Autor zdjęcia: Adam Nurkiewicz. Zdjęcie z podpisem autora!

Przedmiotem licytacji na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest fotografia: Monika Pyrek, Osaka 2007, fot. Adam Nurkiewicz, fine art print z podpisem autora.

Oprawione zdjęcie przekazujemy Sztabowi WOŚP Żyrardów, ciesząc się, że wylicytowana kwota wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy a fotografia ucieszy fanów lekkoatletyki i Moniki Pyrek.

Licytacja >>

Wydruk fotograficzny pigmentowy najwyższej jakości na matowym papierze renomowanej firmy Hahnemühle. Wydrukowany na drukarce EPSON SureColor za pomocą oryginalnych atramentów Epson UltraChrom PRO. Tak się drukuje najlepsze wystawy! Wymiary zdjęcia: 37×28 cm. Rama fotograficzna Nielsen, czarne aluminium, 50×40 cm, białe passe partout.

Monika Pyrek – polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Przez długi czas była jedyną polską tyczkarką na arenie międzynarodowej. W ciągu kariery 68-krotnie poprawiała rekord Polski. Olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012). Trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006. Reprezentantka kraju w pucharze Europy i drużynowych mistrzostwach Europy.

Adam Nurkiewicz – jeden z czołowych polskich fotografów sportowych. Fotografował dla Polskiego Komitetu Olimpijskiego sport na letnich i zimowych Igrzyskach Olimpijskich a Igrzyska Paraolimpijskie dokumentował jako oficjalny fotograf Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego i Polskiej Fundacji Paraolimpijskiej. Od wielu lat współpracuje z Special Olympics Europe Eurasia oraz Olimpiadami Specjalnymi Polska, fotografuje zawody dla sportowców niepełnosprawnych intelektualnie. Relacjonował ich sportową rywalizację podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Dublinie 2003, Szanghaju 2007, Atenach 2011, Los Angeles 2015 oraz Abu Dhabi 2019 a także podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Nagano 2005, PyeongChang 2013 i Austrii 2017.

Zapraszamy do licytacji >>

Monika Pyrek
Monika Pyrek, Osaka 2007, fot. Adam Nurkiewicz